Instagram Public Photos with #kadrajsenin

Koşturmaca ile geçiyor günler.hepimiz aynı değil mi ? 😊 bugün pazar , keyif günü , sakinlik ,dinginlik günü ... beynime huzur ve mutluluk depolama günü.hava tam istediğim kıvamda değildi ama olsundu...saat 3 civarlarında 5.2 ile sallandık yine 😥 ama ona da olsundu 😄 alıştık artık 🤔 o zaman sıcacık bi çay buyurmaz mısınız? ..
.
.
.
.
.
#tea #travel #moodygrams #photooftheday #picoftheday #kadrajturkiye #objektifimden #hayatakarken #vscogood #turkobjektif #love #ig_impulse #ig_likeben #ig_mood #izmir #zamanıdurdur #kadrajsenin #ig_anatolia #anadolugram #7iklim7bolge #perfectturk_shot #ig_ard #igpowerclub #sea #sunset #sunshine #günbatımı #çay

March 2019 comment 268 star 1,395

Merhaba 😊 bi süredir yoktum burada. hesabı açık görenler mesaj atmışlar, çok teşekkür ederim güzel mesajlarınız merakınız için 🌺 iyiyim sadece buradan uzaklaşmak istedim. insanların paylaştıkları, imkanları, rahatlıkları beni boğmaya başlamıştı. bi bakmışım gördüğüm her şeyi kendimde ister olmuşum. biraz daha fazla uyku, biraz daha fazla gezmek, bireysellik, kendime zaman ayırma isteği sürekli üstüme gelmeye başlamıştı. hesabı dondurunca bunları yapabildim mi? hem evet hem hayır. sonuçta hala aynı sorumluluklar peşimde. ama en azından görüp -bazen gözümüze sokulup- moral bozmak yoktu. canım eşim kazayla hesabı aktifleştirmeseydi yine gelmezdim 😁 bakalım kendimi bi test edeyim ilerleme var mı.
bu arada siz nasılsınız 🌺

April 2019 comment 23 star 320

Bu çiçeklerin verdiği sakinliği seviyorum. telefona duvar kağıdı yapmayı da bu yüzden seviyorum 💮

April 2019 comment 25 star 363